pondělí 12. července 2010

Ulovili jste si své Tok'říky!

V neděli nám úspěšně skončil Gatecon 2010 a s ním i celogateconová soutěž "Ulov si svého Tok'říka!" Zde je malá rekapitulace loveckých úspěchů:

Tokřík zvídavosti: chtěli jsme, abyste vymysleli inteligentní a originální dotazy na hosty GC. 20 placek s Anise bylo rozdáno během první hodiny lovu, zbytek v zápětí.

Tok'řík střízlivosti: vydržet jeden večer bez alkoholu? Pro vrátkaře žádný problém! 26 lovců uspělo hned první den a o zbylé placky se porvalo šest odvážlivců v sobotu.

Tok'řík dobrých skutků: pro Gatecon a Festival fantazie bylo vykonáno 170 zaznamenaných dobrých skutků a placku s Aldwinem tak získalo 17 lovců.

Tok'řík špionáže: na letošním Gateconu se našlo 23 šikovných špionů, kteří na své foťáky a mobily zaznamenali přednášející o Hvězdné bráně.

Tok'řík znalostí: záludný test znalostí splnil na první pokus málokdo. Placky se Selmak získalo 30 nejrychlejších, přestože chytrých hlaviček se správně vyplněným testem bylo mnohem víc. Holt boj je boj.

Tok'řík přátelství: vydržet 10 hodin svázaní krátkou šňůrou, to chtělo odvahu. Zkouškou prošlo devět párů a jedna trojice, která se v průběhu dne rozrostla až na pětici.


Protože lovení Tok'říků mělo očividně úspěch, protože některé odznáčky zbyly a některých se zase nedostalo, uvažuje Gatecon Team o zopakování třeba na Gateconu Reloaded na podzimním Festivalu fantazie Speciál!

Žádné komentáře: