středa 26. června 2013

"Hlášení z Getconu 2013"

Ne, neděste se prosím Vás, nic jste nepropásli, Gatecon 2013 opravdu teprve bude.V titulku je obsažen název projektu, který sice bude oficiálně zveřejněn až za několik desítek hodin či dnů, ale o kterém Vám Váš Chevron24 prináší jako první exklusivní infromace již nyní.
Jak  název napovídá, bude se jednat o něco souvisejícího popisem dění na Gatecon 2013. Podařilo se nám pro Vás zístkat krátký rozhovor z insiderem, který si nepřeje být jmenován, i pár fotek jeho stolu, pořízených na rychlo mobilem.
Ch24: Jaký je cíl  tohoto projektu ?
Insider: Oficiálně? (lehký úsměv) Ofiko důvod je podnítit návštěvníky k šíření svých zážitků z Gateconu a podpořili tak další ročníky.
Ch24: A neoficiálně?
Insider: Mno asi tahle, přiesvědčit lidi, kteří pořidí nějakej záznám dění na Gateconu - visuální nebo třeba písmnej,  aby jim ho sami nahlasili, s vidinou možnej výhry. Oni pak budou mít přehled, co si o nich kdo myslí a píše. A budou ready na připadné další kroky. Bez prolízaní netu.
Ch24: Vidinou výhry? Půjde  o tedy o soutěž?
Insider: Jo. Soutež to bude.
Ch24:  Jaké ceny budou tím vnadidlem?
Insider: Heleďte se, já taky nevím všecko. Ale něco jsem zaslech o jednaní s IKS od Komerčky... ale kdůví s ňou oni zamýšlějí.
Ch24: A v jaké fázi se projekt nachází?
Insider: Par týdnů od prvotního nápadu, asi pět dnů  intenzivní přípravy,  řekl bych pár desítek hodin a jde se na to. Jináč  vlástní realizaci plánují cca na měsic a půl.
Ch24: Často zmiňujete slůvko "oni". Kdo jsou oni?
Insider: Přece (rozhlíži se kolem) ONI.....

Zůstaňte věrni Chevronu24 a dozvíte se dalši informace jakmile budou dispozici.
Projekt né nepodobný glasnosťi z drhé poloviny let 80. minulého století se pravďepodobně nezadržitelně blíži.


Žádné komentáře: